Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Aktualności

pierwsze miejsce
Jesteśmy znów najlepszym Technikum
w Polsce!
14 stycznia 2015 roku podczas gali XVII Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2015, nasza szkoła zdobyła ponownie tytuł najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej w Polsce w grupie techników, zajmując I miejsce w rankingu i zdecydowanie wyprzedzając wszystkie technika w kraju.
Więcej...
Stowarzyszenie Sądecki Elektryk

Aktualności

 • Sukces w konkursie historycznym (2015-03-27)

  Kolejny sukces uczniów nasze szkoły! W konkursie historycznym „Mój Region – Moja Duma. Moje Miasto – Moja Duma” organizowanym przez Społeczno – Kulturalne Towarzystwo „ Sądeczanin” uczniowie naszej szkoły zdominowali podium. I miejsce Łukasz Warzecha klasa 4i T( opiekun – Teresa Stasiak) III miejsce Rafał Sekuła klasa 2hT ( opiekun – Elżbieta Boruch)
  Nagrodą w konkursie było stypendium im. Braci Potoczków. GRATULUJEMY!
 • Małopolski Konkurs Własnych Prac Technicznych (2015-03-26)

  Dnia 19 marca uczniowie naszej szkoły zdominowali Małopolski Konkurs Własnych Prac Technicznych.
  W tym roku zdobyliśmy w kategorii Elektronicznej:
  I miejsce - Łukasz Jeleń /"Świetlik"/
  w kategorii automatyka/robotyka:
  I miejsce - Robert Widlak / "Herbringer - dron specjalny"/
  III miejsce - Mariusz Wójsik /" Zdalnie sterowany pojazd wielozadaniowy"/
  oraz komplet w kategorii informatyka:
  I miejsce - Krzysztof Rybicki, Piotr Garguła, Kacper Zaręba /"Head TRacker"/
  II miejsce- Piotr Szczygieł /"New Land - przygodowa gra RPG"/
  III miejsce - Michał Bar /"APKa-Automatyczna platforma konkursowa/

  Gratulujemy całej reprezentacji Elektryka :) Galeria zdjęć z konkursu
 • Jak wiedzę i umiejętności przekuć w sukces zawodowy? (2015-03-24)

  Pasja związana z fotografią oraz zdolność wyszukiwania ciekawych informacji, zapewniła uczniowi kl. IV j - Pawłowi Cempie, zajęcie II miejsca, w konkursie na najlepszy fotoreportaż. Tematem prac konkursowych były historie prawdziwe, ukazujące bohaterów reportażu w ich naturalnym środowisku pracy. Organizatorem konkursu, do którego zgłoszono 41 prac z 22 szkół z Małopolski był WUP w Krakowie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 • Konkurs na plakat proekologiczny (2015-03-23)

  Ogłaszamy konkurs na plakat o charakterze proekologicznym w dwóch kategoriach:
  1.Czyste środowisko – zdrowy człowiek – jak zapobiegać lub walczyć z zagrożeniami środowiska;
  2. Problem psich odchodów zagrożeniem dla Twojego zdrowia i miasta.
  Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas pierwszych ZSEM. Podpisane plakaty w formacie A3 wykonane techniką dowolną należy składać do p. Edyty Nowak w terminie do 10 kwietnia 2015 roku. Najlepszy plakat w danej kategorii zostanie nagrodzony.
 • VIII Memoriał Jana Borka (2015-03-22)

  21 marca ( w sobotę ) w sali gimnastycznej odbył się Międzyszkolny Turniej Szachowy Sądecczyzny, po raz pierwszy o zasięgu wojewódzkim. W szranki stanęło 63 zawodników, w tym ponad 30 dzieci ze szkół podstawowych. Zwyciężył Krzysztof Żarnowski z Gorlic, które wystawiły bardzo silną 15-osobową ekipę. Na zdjęciu (Krzysztof z prawej) gra z drugim w turnieju Marcinem Szarotą z 1 LO w Nowym Sączu. Więcej informacji i szczegółowe wyniki w zakładce projekty oraz na stronie Stowarzyszenia Sądecki Elektryk.
 • XIX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej (2015-03-21)

  Zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym Konkursie, którego celem jest poznanie i przyjęcie Bożego Słowa. Zakres merytoryczny obejmuje Księgę Jonasza, Ewangelię wg św. Łukasza i Dzieje Apostolskie. www.okwb.pl
  Zapraszamy uczniów wszystkich wyznań chrześcijańskich.
  Eliminacje szkolne OKWB odbędą się 24 marca 2015.
  Uczestników prosimy o kontakt z katechetami.
 • Dzień Kobiet z Nordic Walking (2015-03-12)

  11 marca 2015r.już po raz drugi grupa naszych "Elektrycznych dziewcząt-" z klas III LO i Te(46 uczennic) wyruszyła na Chruślice z Nordic Walking. Inicjatywa wyszła już w zeszłym roku szkolnym od nauczycielek wychowania fizycznego-Laury Wontorczyk i Ewy Bereś, które zachęcają do uprawiania tej formy ruchu. Warto poświęcić czas i uwage swojemu zdrowiu -" bo nie życie lecz zdrowie jest życiem ". KOBIETY - bądźmy zdrowe, piękne i nowoczesne. Zwiększenie aktywności fizycznej wpływa na poprawę stanu zdrowia i wpływa na utrzymanie go na odpowiednim poziomie. Wychodźmy częściej na świeże powietrze i się ruszajmy, np. z Nordic Walking. Więcej...
  Laura Wontorczyk, Ewa Bereś.
 • VIII Memoriał Jana Borka (2015-03-10)

  21 marca w sobotę w sali gimnastycznej ZSEM odbędą się zawody szachowe dla dzieci i młodzieży szkolnej. To już VIII edycja Memoriału Jana Borka, Międzyszkolnego Turnieju szachowego Sądecczyzny.
 • Dzień Kobiet z Nordic Walking (2015-03-09)

  Elektryczne Dziewczyny zapraszamy na Nordic Walking w środę 11 marca 2015
  Zbiórka o godz. 8.
  Ten dzień jest dla dziewczyn wolny od zajęć dydaktycznych - to prezent z okazji Dnia Kobiet.
  Więcej...
  zapraszamy Laura Wontorczyk i Ewa Bereś
 • Mistrzostwo Nowego Sącza w piłce ręcznej (2015-03-06)

  W dniu 4 marca w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Piłce Ręcznej chłopców szkół średnich. W turnieju wystartowało 9 szkół. Drużyny rywalizowały w eliminacjach w trzech grupach. Następnie zwycięscy grup awansowali do wielkiego finału. Najlepiej w Finałach Mistrzostw Nowego Sącza zaprezentowali się chłopcy z Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych, którzy wygrali turniej i automatycznie uzyskali awans na zawody rejonowe.Więcej...
aktualności


Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce