Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Aktualności

pierwsze miejsce
Jesteśmy znów najlepszym Technikum
w Polsce!
14 stycznia 2015 roku podczas gali XVII Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2015, nasza szkoła zdobyła ponownie tytuł najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej w Polsce w grupie techników, zajmując I miejsce w rankingu i zdecydowanie wyprzedzając wszystkie technika w kraju.
Więcej...
Stowarzyszenie Sądecki Elektryk

Aktualności

 • Otwarte Mistrzostwa Nowego Sącza w Slalomie Gigancie o Puchar Prezydenta Nowego Sącza (2016-02-09)

  W dniu 15.02.2016r. (poniedziałek) o godzinie 9:30 na stacji narciarskiej Ryterski Raj w Rytrze odbędą się mistrzostwa Nowego Sącza w slalomie gigancie. Osoby zainteresowane udziałem w tej imprezie prosimy o zapisywanie się w gabinecie wychowania fizycznego do dnia 12.02.2016 (piątek). Całkowity koszt udziału wynosi 20 zł. (wpisowe, karnet, przejazd z pod szkoły do Rytra i z powrotem). Szczegółowych informacji udziela Marek Grzegorczyk.
 • Konkurs Języka Niemieckiego „SPRACHDOKTOR” (2016-02-05)

  Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego "SPRACHDOKTOR", który odbędzie się 16.03.2016r. Szczegółowe informacje w zakładce ZJO.
 • Warsztaty medyczne (2016-02-02)

  13.01.2016 w naszej szkole odbyły się drugie już warsztaty w udzielaniu pierwszej pomocy w  ramach programu edukacyjnego – SZLAKIEM PROMOCJI I ZDROWIA. Impreza była organizowana przez studentów z „Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji i Zdrowia” pod przewodnictwem mgr inż. Pani Bożeny Podobińskiej. W warsztatach uczestniczyła młodzież klas pierwszych naszej szkoły jak i koło uczniowskie PCK. Więcej...
 • Konkursy Języka Niemieckiego – wręczenie nagród i dyplomów (2016-02-01)

  Wręczenie nagród dla zwycięzców Szkolnego Konkursu na najlepsze filmiki w języku niemieckim oraz dyplomów dla pozostałych uczestników konkursu połączone z wręczeniem dyplomów dla uczniów, którzy brali udział w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „DEUTSCHFREUND” odbędzie się 04.02.2016 o godz. 13.05 w sali językowej nr 3.
 • Międzyszkolny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej (2016-02-01)

  Zachęcamy do udziału w III. Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej, który odbędzie się 02.03.2016 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu. Jeśli lubisz śpiewać, także w języku obcym (angielskim, niemieckim, francuskim...), to zgłoś się koniecznie! Wystąpić mogą soliści, duety oraz zespoły wokalno - instrumentalne. Szczegółowych informacji udziela pani Magdalena Tutka. Chęć wzięcia udziału w konkursie należy zgłosić do dnia 05.02.2016. Serdecznie zapraszamy.
 • Indeks Elektryka (2016-01-31)

  Ruszyła rejestracja na platformę indeks.zsem.edu.pl/platforma. Po rejestracji trzeba poczekać, aż administrator aktywuje konto. Można rozwiązać test próbny.
  Przypominamy, że oficjalne testy zaczynają się 01.02 (poniedziałek), a kończą 03.02 (środa). W razie jakichkolwiek problemów prosimy pisać na: indeks.zsem@gmail.com.
 • Piknik Naukowy w Elektryku (2016-01-31)

  Piknik Naukowy w Elektryku za kilka dni ale już zapowiada się że będzie wyjątkowy i rekordowy. W sumie mamy zgłoszonych ponad 30 prac w trzech kategoriach. Cały czas trwają przygotowania, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Czekają nas też miłe niespodzianki, ale o tym cicho sza. Bardzo ważne. Wszystkich uczestników informujemy, że do 5 lutego muszą dostarczyć p. Markowi Ryglewiczowi, krótką notkę na temat prezentowanej pracy, która ma być sporządzona w języku polskim i angielskim. Tegorocznemu piknikowi podobnie jak dwom poprzednim patronuje firma Novitus, która jest równocześnie głównym sponsorem. Kolejni sponsorzy to Rada Rodziców, Stowarzyszenie Sądecki Elektryk oraz ubiegłoroczny absolwent Elektryka. Na tegoroczny piknik przybędą również przedstawiciele dwóch firm krakowskich: ABB, międzynarodowego koncernu, który działaziała w takich branżach jak automatyka, robotyka i energetyka oraz DELPHI wiodący dostawca nowoczesnych rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych mających szerokie zastosowanie w branży motoryzacyjnej, lotniczej i telekomunikacji. W tym roku wystąpią w charakterze obserwatorów i tylko od Was uczestników i Waszych projektów zależy czy wspólpraca będzie kontynuowana w kolejnych latach.
 • Konkurs "nakrętki" 2015/2016 (2016-01-15)

  Już po raz 7. ogłaszamy konkurs na największą ilość zebranych plastikowych nakrętek. Zostaną one przekazane dla siedmioletniej Nikoli, która choruje na mózgowe porażenie dziecięce, padaczkę oraz wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Dziewczynka jest podopieczną Fundacji Dzieciom Wspólnota „Zdążyć z pomocą”
  Zasady konkursu:
  1. Uczestnikami konkursu są poszczególne klasy.
  2. Konkurs polega na zbieraniu plastikowych nakrętek po napojach, dezodorantach, szamponach itp. i dostarczaniu ich do gabinetu Pani pielęgniarki, gdzie zostaną zważone.
  3. Konkurs trwa do 15 kwietnia 2016.
  4. Klasa, która zbierze najwięcej nakrętek otrzyma nagrodę pieniężną.
  Szczegółowych informacji udzielają p. Alicja Baran oraz p. pielęgniarka Halina Golińska.
 • Ferie na sportowo (2016-01-15)

  W okresie ferii zimowych w dniach od 18.01.16r. - 22.01.16r. w godzinach od 9:00 do 10:30 organizowane będą zajęcia sportowo-rekreacyjne (sala gimnastyczna, siłownia).
  Zapraszamy. Komisja wychowania fizycznego.
 • Plan zajęć z matematyki dla maturzystów-ferie (2016-01-15)

aktualności


Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce