Jesteś tuta j: ZSEM.EDU.PL Aktualności

pierwsze miejsce
Jesteśmy znów najlepszym Technikum
w Polsce!
14 stycznia 2015 roku podczas gali XVII Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2015, nasza szkoła zdobyła ponownie tytuł najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej w Polsce w grupie techników, zajmując I miejsce w rankingu i zdecydowanie wyprzedzając wszystkie technika w kraju.
Więcej...
Stowarzyszenie Sądecki Elektryk

Aktualności

 • Konkurs Języka Niemieckiego "SPRACHDOKTOR" (2017-03-29)

  Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego "SPRACHDOKTOR", który odbędzie się 29.03.2017 (środa).
  Szczegółowe informacje w zakładce ZJO.
 • Wyniki konkursu językowego „DUET” (2017-02-28)

  W dniu 26 stycznia 2017 roku 77 uczniów ZSE-M wzięło udział w I etapie Międzyszkolnego Konkursu Lingwistycznego „DUET”, organizowanego przez PWSZ IJO w Nowym Sączu. 27 uczniów zakwalifikowało się do drugiego etapu konkursu, który odbędzie się w dniu 28 marca 2017 r. w siedzibie Instytutu Języków Obcych PWSZ w Nowym Sączu. Więcej...
 • Dzień otwarty w Elektryku (2017-02-28)

  W dniu 28 lutego br. w naszej szkole w godz. od 9:00 do 13:00 organizowany jest dzień otwarty szkoły. Wszystkich gimnazjalistów zainteresowanych nauką w ZSEM zapraszamy do odwiedzenia Elektryka. Oprócz poznania oferty edukacyjnej szkoły będzie można zajrzeć do sal lekcyjnych i pracowni, porozmawiać z uczniami i bezpośrednio od nich uzyskać wszystkie interesujące informacje o nauce w Elektryku. Do dyspozycji będą także nauczyciele i dyrekcja szkoły. Zapraszamy uczniów zarówno w grupach zorganizowanych wraz z nauczycielami jak i indywidualnie lub z rodzicami. Serdecznie zapraszamy!
 • Z pasją i talentem w teatrze. (2017-02-24)

  W Miejskim Ośrodku Kultury obejrzeliśmy spektakl „Ciocia na wydaniu”, którego reżyserem jest uczeń klasy 1g Sebastian Łatka.
  Aktorami są uczniowie naszej szkoły i uczennice Publicznego Gimnazjum w Biczycach. Organizacją całego przedsięwzięcia zajęli się uczniowie klasy 1g. Na premierę zostali zaproszeni mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Klęczanach, a zebrane środki finansowe w kwocie 3800zł przekazano Pani Dyrektor DPS Marzenie Rumel. Po spektaklu goście z DPS i aktorzy spotkali się przy wspólnym stole ze słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez Pana Jarosława Łatkę.
  Dziękujemy młodym aktorom i uczniom naszej szkoły, którzy obejrzeli spektakl i przekazali pieniądze na „cegiełkę” dla pensjonariuszy. Więcej...
 • OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH ACE (2017-02-23)

  Zapraszamy do udziału w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH ACE organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów Jersz.

  Konkurs odbędzie się w środę 22 marca 2017 r. w godz. 13:00-14:00. Koszt uczestnictwa wynosi 9 zł. Chęć udziału w konkursie można zgłosić u nauczycieli języka angielskiego do dnia 28 lutego. Szczegółowe informacje u p. Haliny Małysa-Legutko oraz na stronie www.jersz.pl

  V. MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

  Informujemy, że kolejna edycja Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej organizowanego przez ZS nr 1 im. KEN odbędzie się dnia 5 kwietnia 2017 r. o godz. 11:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu. Osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o kontakt z p. Magdaleną Tutką lub z p. Haliną Małysa-Legutko do piątku 3 marca.

 • „SZLAKIEM PROMOCJI ZDROWIA” (2017-02-22)

  21 .03 2017(wtorek) o godzinie 10:00 do naszej szkoły zawitają wykładowcy oraz studenci z „KRAKOWSKIEJ WYŻSZEJ SZKOŁY PROMOCJI I ZDROWIA” aby przeprowadzić warsztaty medyczne przeznaczone dla uczniów szkół średnich. Jest to już trzecia edycja tych warsztatów w Naszej Szkole.
  Warsztaty składać się będą również z dwóch części: WYKŁADOWO TEORETYCZNEJ oraz PRAKTYCZNEJ , (UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY).”

  Dodatkową atrakcją będzie możliwość skorzystania z różnego rodzaju badań np. Badanie skóry,, Pomiaru tkanki tłuszczowej, BMI, tętna czy badania spirometryczne jak również skorzystanie z masażu klasycznego.
 • "Nowy Sącz - smart city" (2017-02-14)

  Stowarzyszenie Sądecki Elektryk postanowiło podjąć temat smart city i w ramach otwartych konkursów ofert na zlecanie zadań publicznych złożyło projekt pn. "Nowy Sącz - smart city". Projekt został pozytywnie oceniony i dzięki temu będzie realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Nowego Sącza. Więcej informacji na stronie Stowarzysznia Sądecki Elektryk. Regulamin uczestnictwa w projekcie.
 • „Młode Talenty” - program stypendialny Stowarzyszenia Sądecki Elektryk, rok 2017, tura I (2017-02-07)

  Lista uczniów ZSEM, którzy otrzymali jednorazowe stypendium na realizację projektów technicznych.

  Uwaga: We wrześniu 2017 odbędzie się II tura, podczas której kolejni uczniowie ZSEM będą mieli możliwość ubiegania się o wsparcie finansowe w ramach programu stypendialnego „Młode Talenty”.
  Więcej o projekcie.
 • Międzyszkolny Konkurs Poezji Niemieckojęzycznej (2017-01-26)

  Zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Recytacji Poezji Niemieckojęzycznej, który odbędzie się dn. 21.03.2017 w Instytucie Języków Obcych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Zainteresowanych uczniów prosimy o zgłaszanie się do dn. 15.02.2017. Szczegółowe informacje u nauczycieli języka niemieckiego.
 • Konkurs „DaF-Kenner kochen!” – kulinarna zabawa z językiem niemieckim (2017-01-26)

  Zapraszamy do udziału w XIII edycji Konkursu „DaF-Kenner kochen!”, którego organizatorem jest PWN Wydawnictwo Szkolne sp. z o.o. sp. k. we współpracy z Goethe Institut. Szczegółowe informacje u nauczycieli języka niemieckiego oraz na www.dafkenner.wszpwn.com.pl. Uczniów zainteresowanych konkursem prosimy o zgłaszanie się do dn. 17.02.2017.
aktualności


Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce