Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Aktualności

Podręczniki Szkolny zestaw podręczników do kształcenia ogólnego
nowa podstawa programowa na rok szkolny – 2014/2015

podręczniki na rok szkolny – 2014/2015

Szkolny zestaw podręczników przeznaczonych do kształcenia ogólnego
stara podstawa programowa na rok szkolny 2014/2015

podręczniki na rok szkolny – 2014/2015

pierwsze miejsce
Jesteśmy najlepszym Technikum w Polsce! Dnia 15 stycznia 2014 roku w warszawskim Centrum Nauki Kopernik podczas uroczystego finału XVI Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2014 nasza szkoła zdobyła tytuł najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej w Polsce w grupie techników, zajmując I miejsce w rankingu i zdecydowanie wyprzedzając wszystkie technika w kraju. 
Więcej...
Drodzy Absolwenci, Rodzice i Sympatycy „Elektryka”!

Zbliża się czterdziesta rocznica nadania imienia generała Józefa Kustronia Zespołowi Szkół Elektryczno – Mechanicznych w Nowym Sączu.

Chcemy, aby uroczystość ta była wielkim świętem dla uczniów, absolwentów, pracowników „Elektryka”, a najcenniejszą jej pamiątką ma być nowy sztandar.

Dzięki Waszemu wsparciu i hojności udało się nam zebrać niemal połowę kwoty niezbędnej do wykonania nowego sztandaru. Zwracamy się z gorąca prośbą o dalsze wpłaty.

Wszyscy darczyńcy zostaną uhonorowani pamiątkowymi upominkami związanymi z jubileuszem.

Prosimy o wsparcie, wpłaty należy kierować na konto Rady Rodziców Zespołu Szkół Elektryczno – Mechanicznych (928805 0009 0026 3173 2031 0001) z dopiskiem „Sztandar Szkoły”.
Pracownia automatyki budynkowej pod patronatem FIBARO W ZSEM oddano do użytku - pierwszą tego typu w kraju -  pracownię automatyki budynkowej. Zgromadzono w niej sprzęt i urządzenia elektryczne stanowiące wyposażenie współczesnego budynku i jego posesji. Znalazły się tam m. in. automatyczna brama wjazdowa, segmentowa brama garażowa, elektrycznie sterowane okna (elewacyjne i dachowe), system kontroli dostępu i monitoringu, stanowisko fotowoltaiczne, system alarmowy, widedomofonowy a nawet aneks łazienkowy i kuchenny czy system elektrycznego ogrzewania podłogowego i oświetlenia LED RGB.  więcej...


Matura 2013 w Technikum

Matura 2013 w VII Liceum Ogólnokształcącym

Egzamin zawodowy 2013

Stowarzyszenie Sądecki Elektryk

Aktualności

 • Zawody szkolne OWT (2014-10-20)

  Zawody Szkolne Olimpiady Wiedzy Technicznej odbędą się w najbliższy piątek (24.10.2014r.) od godz. 9:45 do 11:45 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (parter, pierwsza sala od strony internatu). Uczniowie biorący udział w zawodach zarówno przed jak i po zawodach realizują zajęcia zgodnie z planem. Zwolnienie z zajęć obowiązuje tylko na czas trwania eliminacji szkolnych.
  Komisja OWT
 • Pomagamy z matematyki (2014-10-17)

  Od poprzedniego roku szkolnego w naszej szkole działa wolontariat uczniowski, którego celem jest pomoc słabszym uczniom z matematyki. Dzisiaj do grona 12 wolontariuszy dołączyło czterech piewszoklasistów, stypendystów programu "Mistrzowie matematyki". Więcej informacji znajdziecie na stronie Stowarzyszenia Sądecki Elektryk w zakładce aktualności
 • Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego „DEUTSCHFREUND” (2014-10-16)

  Dnia 19.11.2014r. odbędzie się w naszej szkole XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego ”DEUTSCHFREUND”.
  Szczegółowe informacje w zakładce ZJO
 • Licealiada 2014/2015 (2014-10-14)

  W dniu 24.09.2014r. na stadionie PWSZ w Nowym Sączu odbyły się zawody międzyszkolne Korespondencyjnej Ligi LA - I rzut. W rywalizacji uczestniczyło 10 szkół. W zespołowej punktacji reprezentacja naszej Szkoły zajęła IV miejsce. Sztafeta 4x100m. w składzie; Eliasz Salamon 4i, Adrian Kochański 3m, Krzysztof Marmol 2e, Andrzej Szarek 2f - zajęła 3 miejsce. W pchnięciu kulą 6kg. z wynikiem 11.59m. Adrian Kochański zajął 3 miejsce. W biegu na dystansie 1500m. z wynikiem 4.32.84 Łukasz Marmol zajął 1 miejsce. Dziewczęta w punktacji zespołowej zajęły 5 miejsce. Więcej...
  Opiekun reprezentacji: Laura Wontorczyk
 • Dzień Edukacji Narodowej (2014-10-14)

  W ten szczególny dzień życzymy wszystkim nauczycielom
  dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy.
  Sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów.
  Uczniom z kolei życzymy mądrego planowania ścieżki edukacyjnej oraz zapału do zdobywania wiedzy. Grono Pedagogiczne
 • Program stypendialny „Mistrzowie matematyki" (2014-10-13)

  Dnia 9 października 2014 roku odbyło się posiedzenie Komisji Stypendialnej w celu rozpatrzenia wniosków o przyznanie stypendiów w programie „Mistrzowie matematyki”. Wnioski oceniane były metodą punktową określoną w regulaminie. Do pedagoga szkolnego wpłynęło dziewięć kompletnych wniosków, z których wyłoniono cztery z największą ilością punktów. Uczniowie, którym decyzją komisji przyznano stypendia, to:
  Kamil Migacz - 10 pkt
  Arkadiusz Chudy - 8 pkt
  Dawid Potoczek - 7 pkt
  Witold Barcz – 7pkt
  Stypendystom gratulujemy, życzymy sukcesów na polu matematyki!

  Pozostali uczniowie, którzy w toku postępowania uzyskali mniejszą ilość punktów i nie przyznano im stypendium, to:
  Tomasz Stokłosa - 6 pkt
  Sebastian Kulig - 5 pkt
  Maciej Pałach - 5 pkt
  Rafał Podgórski – 5 pkt
  Mariusz Poręba – 5 pkt
  W najbliższym czasie członkowie komisji stypendialnej skontaktują się ze zwycięzcami.
 • Koło astronomiczne (2014-10-13)

  Wszystkich zainteresowanych astronomią zapraszamy na koło naukowe, którego pierwsze zebranie odbędzie się dnia 16 października 2014 roku o godzinie 18:00 w sali nr 40.
  W ramach koła planowane są spotkania na których będziemy starać się przybliżyć wszystkim zainteresowanym podstawy astronomii, metod obserwacji, przyrządów optycznych stosowanych do obserwacji itp. Ważnym elementem będą również obserwacje plenerowe.
  Serdecznie zapraszamy
  Paweł Piszczek Tomasz Liber
 • Ogłaszamy wyniki na najlepszą Kronikę Rajdową - „Szlakiem Naszej Historii" (2014-10-13)

  Nagrody otrzymują:
  Miejsce I - klasa 2 t TE
  Miejsce II - klasa 2 k TE
  Miejsce III - klasa 2 g TE
  Nagrodą jest zaproszenie całej klasy wraz z wychowawcą na udział w „Spotkaniu z podróżnikiem” w dniu 24 października temat pokazu: „Izrael i Palestyna”. Serdecznie zapraszamy.
  Na wyróżnienie zasługują tez kroniki wykonane przez klasy: 1 tTE oraz 4 g TE i 4 m TE. Wszystkie kroniki rajdowe zostały przekazane Bibliotece Szkolnej wzbogacając jej zbiory. Zapraszamy do obejrzenia. Więcej...
  A. Chronowska
 • KONKURS „NAKRĘTKI” 2014/2015 (2014-10-13)

  Już po raz 6. ogłaszamy konkurs na największą ilość zebranych plastikowych nakrętek. Tym razem zostaną one przekazane na zakup nowego wózka inwalidzkiego dla Darka – ucznia Szkoły Podstawowej nr 20 w Nowym Sączu.
  Zasady konkursu:
  1. Uczestnikami konkursu są poszczególne klasy.
  2. Konkurs polega na zbieraniu plastikowych nakrętek po napojach, dezodorantach, szamponach itp. i dostarczaniu ich do gabinetu Pani pielęgniarki, gdzie zostaną zważone.
  3. Konkurs trwa do 17 kwietnia 2015.
  4. Klasa, która zbierze najwięcej nakrętek otrzyma nagrodę pieniężną.
  Szczegółowych informacji udzielają p. Alicja Baran oraz p. pielęgniarka Halina Golińska.
 • W górach jest wszystko co kocham.... (2014-10-10)

  ... i dlatego Sekcja Turystyki Rowerowej proponuje wycieczkę jesienną w Beskid Sądecki. Zamierzamy pojechać w najbliższy lub kolejny czwartek. Do środy 15 października czekamy na zgłoszenia. Więcej informacji w zakładkach STR-u pod adresem http://zsem.edu.pl/pl,2014-pai0w9a90r
aktualności


 • zsem.edu.pl
 • zsem.edu.pl
 • zsem.edu.pl
 • zsem.edu.pl
 • zsem.edu.pl
 • zsem.edu.pl
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce