Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Aktualności

Podręczniki Szkolny zestaw podręczników do kształcenia ogólnego
nowa podstawa programowa na rok szkolny – 2014/2015

podręczniki na rok szkolny – 2014/2015

Szkolny zestaw podręczników przeznaczonych do kształcenia ogólnego
stara podstawa programowa na rok szkolny 2014/2015

podręczniki na rok szkolny – 2014/2015

pierwsze miejsce
Jesteśmy najlepszym Technikum w Polsce! Dnia 15 stycznia 2014 roku w warszawskim Centrum Nauki Kopernik podczas uroczystego finału XVI Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2014 nasza szkoła zdobyła tytuł najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej w Polsce w grupie techników, zajmując I miejsce w rankingu i zdecydowanie wyprzedzając wszystkie technika w kraju. 
Więcej...
Drodzy Absolwenci, Rodzice i Sympatycy „Elektryka”!

Zbliża się czterdziesta rocznica nadania imienia generała Józefa Kustronia Zespołowi Szkół Elektryczno – Mechanicznych w Nowym Sączu.

Chcemy, aby uroczystość ta była wielkim świętem dla uczniów, absolwentów, pracowników „Elektryka”, a najcenniejszą jej pamiątką ma być nowy sztandar.

Dzięki Waszemu wsparciu i hojności udało się nam zebrać niemal połowę kwoty niezbędnej do wykonania nowego sztandaru. Zwracamy się z gorąca prośbą o dalsze wpłaty.

Wszyscy darczyńcy zostaną uhonorowani pamiątkowymi upominkami związanymi z jubileuszem.

Prosimy o wsparcie, wpłaty należy kierować na konto Rady Rodziców Zespołu Szkół Elektryczno – Mechanicznych (928805 0009 0026 3173 2031 0001) z dopiskiem „Sztandar Szkoły”.
Pracownia automatyki budynkowej pod patronatem FIBARO W ZSEM oddano do użytku - pierwszą tego typu w kraju -  pracownię automatyki budynkowej. Zgromadzono w niej sprzęt i urządzenia elektryczne stanowiące wyposażenie współczesnego budynku i jego posesji. Znalazły się tam m. in. automatyczna brama wjazdowa, segmentowa brama garażowa, elektrycznie sterowane okna (elewacyjne i dachowe), system kontroli dostępu i monitoringu, stanowisko fotowoltaiczne, system alarmowy, widedomofonowy a nawet aneks łazienkowy i kuchenny czy system elektrycznego ogrzewania podłogowego i oświetlenia LED RGB.  więcej...


Matura 2013 w Technikum

Matura 2013 w VII Liceum Ogólnokształcącym

Egzamin zawodowy 2013

Stowarzyszenie Sądecki Elektryk

Aktualności

 • Matura z biologii (2014-09-30)

  Uczniowie, którzy zamierzają zdawać biologię na maturze proszeni są o kontakt z nauczycielem biologii E. Nowak.
 • „Nie- bo jestem Ekoturystą” (2014-09-30)

  W naszej szkole zakończyły się działania związane z realizacją projektu „Nie – bo jestem Ekoturystą”, który jest współfinansowany przez Miasto Nowy Sącz i realizowany przez Stowarzyszenie Sądecki Elektryk. W ramach projektu odbyły się warsztaty dla młodzieży, konkurs na plakat promujący aktywny sposób spędzania wolnego czasu oraz cztery wycieczki w góry Beskidu Sądeckiego i Pienin.
  Na temat projektu oraz wycieczek można przeczytać na stronie stowarzyszenia w zakładce projekty,
  zapraszamy.
 • Dodatkowe zajęcia z teorii obwodów elektrycznych (2014-09-29)

  WAŻNE!
  Dodatkowe zajęcia z teorii obwodów elektrycznych dla klas drugich technikum będą się odbywać w piątki od 3 października.
  I grupa - 9:45-10:45 (klasy 2f, 2e, 2m)
  II grupa - 11:30-12:30 (klasy 2g, 2h, 2t, 2l)
  Zajęcia będą odbywać się na świetlicy szkolnej. Ze względu na ograniczony czas w obu grupach prosimy o bardzo punktualne przybycie na zajęcia. Przewidywana liczba spotkań około 10 razy.
 • Wyjazd do Bielska-Białej (2014-09-25)

  Wyjazd do Bielska-Białej był częścią szkolnych obchodów 75 rocznicy szlaku bojowego i tragicznej śmierci generała brygady Józefa Kustronia. Uczniowie, którym towarzyszyli pedagodzy: Pani Elżbieta Boruch oraz Pan Tadeusz Zawiślan odwiedzili Szkołę Podstawową Nr 28, która od 16 września 1987 roku nosi imię gen. Józefa. Kustonia. Sądeczanie ze sztandarem Szkoły uczestniczyli w uroczystej akademii przygotowanej przez młodzież "podstawówki". Więcej...
 • Wizyta w Lubaczowie (2014-09-25)

  W dniach 15-16 września 2014r. w obecności uczniów z Zespołu Szkół im gen Józefa Kustronia w Lubaczowie, uczniowie "Elektryka" wraz z nauczycielami: wicedyrektor Krystyną Rembiasz, Teresą Stasiak i Tadeuszem Zawiślanem, przemierzyli wspólnie szlak, jakim kroczył przed 75 laty generał. Pierwszym miejscem, w które się udali się uczniowie obu Szkół był Horaj, upamiętniający bitwę pod Oleszycami, w której brał udział patron obydwu szkół. Następnie ruszyli w stronę Starego Dzikowa, odwiedzając m.in. zabytkową cerkiew, gdzie Andrzej Wajda kręcił sceny do filmu "Katyń". Więcej...
 • Spotkanie z delegacją ze Stryja (2014-09-25)

  W pierwszych dniach września uczniowie ZSEM wraz z opiekunem Samorządu Szkolnego Panem Tadeuszem Zawiślanem spotkali się z przedstawicielami miasta Stryj - miasta w którym urodził się i dwa pierwsze lata życia spędził Patron naszej Szkoły Gen. Józef Kustroń. Więcej...
 • Drużyna Wędrownicza (2014-09-25)

  Zapraszam wszystkich zainteresowanych wstąpieniem do Drużyny Wędrowniczej na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się dn. 29.09.2014 (poniedziałek) o godz. 13.15 w sali językowej nr 7.
  Szczegółowe informacje u p. Alicji Baran
 • Wolontariat uczniowski z matematyki (2014-09-23)

  Wszystkich uczniów, a pierwszaków w szczególności, zapraszamy do korzystania z pomocy naszych wolontariuszy. Na stronie Stowarzyszenia Sądecki Elektryk w zakładce Aktualności umieściliśmy ich dane kontaktowe.
 • Rajd Elektryka 2014 (2014-09-23)

  Blisko dziewięćset osób wędrowało szlakami Pienińskiego Parku Narodowego pod koniec minionego tygodnia. W Rajdzie „Elektryka” pod hasłem „Śladami naszej historii” od czwartku do piątku wzięło udział 30 klas ze swoimi wychowawcami i opiekunami. Tegoroczna impreza wpisuje się w kalendarz obchodu 40-lecia nadania szkole imienia gen. Jozefa Kustronia oraz 100-lecia wybuchu I wojny światowej.
  „Coroczny rajd szkoły jest znakomitym pomysłem, gdyż jak to miało miejsce w tym roku, poznajemy historię Polski i łączymy to z wędrówkami po przepięknej okolicy” - mówi Rafał.
  Osiem klas pierwszych wyruszyło na trasy jednodniowe, pozostałe wybierały szlaki dwudniowe, nocując w schroniskach. Więcej...
 • Mistrzostwa Nowego Sącza w Sztafetowych Biegach Przełajowych (2014-09-22)

  Dnia 18.09.2014r. na stadionie Klubu "Jedność" w Piątkowej odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Reprezentacja Naszej Szkoły w składzie: Jasiński Łukasz -2g, Czop Damian -1e, Krzak Mateusz - 2g, Kochański Adrian - 3m, Szarek Andrzej - 2f, Włodarz Emil - 4f, Talar Krystian - 1t, Marmol Krzysztof - 2e, Najduch Mariusz - 4f, Marmol Łukasz - 4j - zajęła III miejsce. Reprezentację przygotowała Laura Wontorczyk, dodatkowo opiekę sprawował Łukasz Kucharski.
  Więcej...
aktualności


 • zsem.edu.pl
 • zsem.edu.pl
 • zsem.edu.pl
 • zsem.edu.pl
 • zsem.edu.pl
 • zsem.edu.pl
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce