Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Aktualności

pierwsze miejsce
Jesteśmy najlepszym Technikum w Polsce! Dnia 15 stycznia 2014 roku w warszawskim Centrum Nauki Kopernik podczas uroczystego finału XVI Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2014 nasza szkoła zdobyła tytuł najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej w Polsce w grupie techników, zajmując I miejsce w rankingu i zdecydowanie wyprzedzając wszystkie technika w kraju. 
Więcej...
Pracownia automatyki budynkowej pod patronatem FIBARO W ZSEM oddano do użytku - pierwszą tego typu w kraju -  pracownię automatyki budynkowej. Zgromadzono w niej sprzęt i urządzenia elektryczne stanowiące wyposażenie współczesnego budynku i jego posesji. Znalazły się tam m. in. automatyczna brama wjazdowa, segmentowa brama garażowa, elektrycznie sterowane okna (elewacyjne i dachowe), system kontroli dostępu i monitoringu, stanowisko fotowoltaiczne, system alarmowy, widedomofonowy a nawet aneks łazienkowy i kuchenny czy system elektrycznego ogrzewania podłogowego i oświetlenia LED RGB.  więcej...


Matura 2013 w Technikum

Matura 2013 w VII Liceum Ogólnokształcącym

Egzamin zawodowy 2013

Stowarzyszenie Sądecki Elektryk

Aktualności

 • Zmiana planu zajęć (2015-01-31)

  Dnia 02.02.2015r. (poniedziałek) zacznie obowiązywać zaktualizowany plan zajęć. Prosimy o sprawdzenie i zastosowanie się do nowego planu.
  Plan zajęć.
 • Spotkanie z rodzicami (klasy 1 i 2) (2015-01-30)

  Dnia 4 lutego 2015r. /środa/ o godz. 16:00 odbędą się spotkania rodziców z wychowawcami klas: Więcej...
 • Spotkanie z rodzicami (klasy 3 i 4) (2015-01-30)

  Dnia 3 lutego 2015r. /wtorek/ o godz. 16:00 odbędą się spotkania wychowawców z rodzicami uczniów klas: Więcej...
 • Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej (2015-01-29)

  Za nami finały Mistrzostw Szkoły w piłkę siatkową. Wczoraj – 21.01.2015 uczniowie klas 3f, 3t, 2f wykazały się nie tylko talentem i umiejętnościami techniczno-taktycznymi, ale również wspaniałą postawą zawodniczą podczas rozgrywanych meczy.
  Każda klasa chciała wygrać, każda chciała pokazać, że jest najlepsza, ale tytuł MISTRZA SZKOŁY zdobyli uczniowie z klasy 3f.
  Więcej...
 • IV Piknik Naukowy w Elektryku (2015-01-27)

  Zapraszamy do oglądania zdjęć i zapoznania się z wynikami rywalizacji piknikowej.
 • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego (2015-01-26)

  Dnia 19.11.2014 odbyła się XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „DEUTSCHFREUND”.
  Najlepszy wynik w naszej szkole uzyskali:
  klasy I - Paweł Muszyński I f
  klasy II - Łukasz Kałużny II f
  klasy III – Rafał Salamon III i (16. miejsce w województwie)
  Gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu „SPRACHDOKTOR”. Szczegóły w zakładce ZJO.
 • Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy (2015-01-25)

  Już po raz trzeci Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie organizuje Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy, w ramach którego w całej Małopolsce odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń mających na celu upowszechnianie wiedzy na temat kwalifikacji i kompetencji pożądanych, w kontekście współczesnego rynku pracy. W ramach wydarzenia, także w naszej szkole odbędą się warsztaty dla młodzieży pt. „Twoja przyszłość - Twoja kariera”. Zajęcia skierowane są do uczniów klas IV, którzy planują swoją ścieżkę edukacyjną lub podjęcie pracy. Spotkania zaplanowano na 29 i 30 stycznia b.r.
  Więcej informacji www.pociagdokariery.pl
 • Szlakiem promocji zdrowia (2015-01-24)

  O godz 10:00 dnia 11 .02 2015(środa) do naszej szkoły zawitają wykładowcy oraz studenci z „KRAKOWSKIEJ WYŻSZEJ SZKOŁY PROMOCJI I ZDROWIA” aby przeprowadzić warsztaty medyczne przeznaczone dla uczniów szkół średnich. Warsztaty składać się będą z dwóch części: WYKŁADOWO TEORETYCZNEJ oraz PRAKTYCZNEJ , UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY”. Dodatkową atrakcją będzie możliwość skorzystania z różnego rodzaju badań np. Badanie skóry, Pomiaru tkanki tłuszczowej, BMI, tętna czy badania spirometryczne. Więcej...
 • Ważne informacje dla uczestników pikniku (2015-01-21)

  Jak już informowaliśmy IV Piknik Naukowy w Elektryku odbędzie się 27 stycznia w godzinach 10-14 w sali gimnastycznej. Uczniowie wystawiający swoje prace muszą być najpóźniej o godzinie 9:30. Niektórzy uczestnicy wciąż nie dostarczyli organizatorom opisów projektów, ostateczny termin ustala się na dzień 22 stycznia.
 • Elektryk świętuje! (2015-01-17)

  15 stycznia 2015 r. był kolejnym szczególnym dniem dla naszej szkoły. Od samego rana panował szczególny nastrój. Uczniowie i nauczyciele w odświętnych strojach, uśmiechnięci, wyczekujący tego co miało nastąpić. O 10:30 hol szkoły oraz przyległe korytarze zapełniły się tłumem uczniów. Z głośników rozległ się znany przebój zespołu Queen „We are the champions”. Na stole pod popiersiem patrona, generała Kustronia, czekał ogromny tort z logo szkoły i napisem: Znów!!! Najlepsi w Polsce! Tak rozpoczął się uroczysty apel z okazji ponownego zajęcia pierwszego miejsca przez naszą szkołę w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015. Więcej...
aktualności


Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce