Jesteś tuta j: ZSEM.EDU.PL Aktualności

pierwsze miejsce
Jesteśmy znów najlepsi w Polsce! W środę 10. stycznia 2018. roku zostały ogłoszone wyniki ogólnopolskiego XX Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018. W ogłoszonym TOP 300 najlepszych techników w Polsce w roku 2018 1 miejsce zajęła nasza szkoła – Technikum nr 7 w Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia w Nowym Sączu.
Więcej...
Stowarzyszenie Sądecki Elektryk
ZSEM TV

Aktualności

 • II miejsce - XVII Niepodległościowy Bieg Przełajowy - Stary Sącz (2018-11-15)

  "Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska"

  Józef Piłsudski

  9.XI.2018r. na Starosądeckich Błoniach uczniowie, uczennice naszej szkoły wraz uczniami innych szkół podstawowych i ponadpodstawowych uczestnicząc w XVII Niepodległościowym Biegu Przełajowym uczcili 100 rocznicę odzyskania niepodległości.

  Czytaj dalej (zdjęcia).
 • Rok dla Niepodległej - Turniej Szkół (2018-11-15)

  14 listopada przedstawiciele społeczności szkoły klasa 3j i 3i oraz Pani Dyrektor Krystyna Rembiasz i pani Maria Roman wzięli udział w podsumowaniu Turnieju Szkół, zorganizowanego przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. W wydarzeniu wzięło udział ok. 900 uczestników, którzy złożyli kwiaty pod pomnikiem marszałka Piłsudskiego, wspólnie zaśpiewali hymn, pieśni patriotyczne oraz uroczyście przemaszerowali ulicami miasta. Nasza szkoła - w ramach Turnieju Szkół - wygrała Turniej piłki nożnej.

  nowysacz.pl

  Zdjęcia
  http://nowysacz.naszemiasto.pl/artykul/nowy-sacz-turniej-z-okazji-odzyskania-przez-polske,4882476,artgal,t,id,tm.html
 • "VIII Piknik Naukowy w Elektryku" (2018-11-15)

  Stowarzyszenie Sądecki Elektryk informuje, że termin składania zgłoszeń został przedłużony do końca listopada.

  Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia "Sądecki Elektryk".

  Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału!
 • OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
  „DEUTSCHFREUND” (2018-11-14)

  Uczniowie biorący udział w Konkursie Języka Niemieckiego „DEUTSCHFREUND” proszeni są o zgłoszenie się dn. 14.11.2018 (środa) o godz. 13:05 w sali 47 oraz o przyniesienie ze sobą długopisu z czarnym wkładem do wypełnienia karty odpowiedzi.
 • Mamy Niepodległą - Pamiętamy!!! (2018-11-13)

  Dzisiaj zebraliśmy się, aby wspólnie uczcić Święto Narodowe, a jednocześnie uświadomić wszystkim, że nie zatrze się wśród nas znajomość ważnych dla Polski wydarzeń historycznych...

  Wspominaliśmy i wspólnym śpiewem akcentowaliśmy kolejne etapy drogi ku wolności i niepodległości.

  Zdjęcia
 • Konkurs „Interface multimedia unit” (2018-11-13)

  "Stowarzyszenie Sądecki Elektryk oraz firma Aptiv zapraszają młodzież do udziału w konkursie „Interface multimedia unit”.

  Przedmiotem konkursu jest aplikacja webowa mająca na celu sterowanie systemem multimedialnym samochodu. Aplikacja powinna działać na urządzeniu car entertainment dostarczonym przez firmę Aptiv. Organizatorzy zapewniają uczestnikom dostęp do dokumentacji i plików przykładowych działających na urządzeniu w oparciu o które uczestnicy stworzą swoje aplikacje.

  Najlepsze prace zostaną nagrodzone wysokimi nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi. Serdecznie zapraszamy do udziału. Podsumowanie konkursu odbędzie się podczas VIII Pikniku Naukowego w Elektryku w dniu 18 grudnia 2018. Więcej szczegółów na stronie stowarzyszenia lub bezpośrednio u p. Pawła Piszczka.
 • Mamy Niepodległą! (2018-11-11)

  „Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku, teraźniejszości ani prawa do przyszłości” - powiedział Józef Piłsudski.

  Niepodległa, niepokorna zawsze była, będzie, jest. Uskrzydlona bielą orła, bije rytmem naszych serc... 11 listopada 1918 r. spełnił się sen wielu pokoleń Polaków - Państwo Polskie narodziło się na nowo. Po rozbiorach i 123 latach niewoli, rusyfikacji i germanizacji, po wielkich powstaniach, wolna Polska powróciła na mapę świata.

  Czytaj dalej... (zdjęcia)
 • "Rekord dla Niepodległej" (2018-11-09)

  Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy. Kimkolwiek jesteśmy, gdziekolwiek będziemy...

  O 11:11 odśpiewaliśmy hymn Polski Pokazaliśmy . że w 100-lecie odzyskania niepodległości jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną.

  750 uczniów naszej szkoły i 40 nauczycieli włączyło się w akcję „Rekord dla Niepodległej” i odśpiewało wspólnie w piątek o godzinie 11:11 hymn narodowy.

  Zdjęcia
 • PRÓBNY EGZAMIN MATURALNY (2018-11-08)

  Organizacja zajęć w dniach 8. i 9. listopada 2018r. /czwartek, piątek/

  czwartek: matematyka

  lekcje 1, 2, 3, 4 - klasy maturalne: egzamin (sale wg harmonogramu)

  piątek: języki obce

  lekcje 1, 2, 3 - klasy maturalne: egzamin (sale wg harmonogramu)

  Wszystkie szczegółowe informacje dla klas I-IV u wychowawców klas.


 • 42. Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego (2018-11-08)

  Etap szkolny Olimpiady Języka Niemieckiego odbędzie się
  9. listopada 2018r. w godz. 9.30-11.00 w sali nr 6.
aktualności


Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce