Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Aktualności

pierwsze miejsce
Jesteśmy najlepszym Technikum w Polsce! Dnia 15 stycznia 2014 roku w warszawskim Centrum Nauki Kopernik podczas uroczystego finału XVI Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2014 nasza szkoła zdobyła tytuł najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej w Polsce w grupie techników, zajmując I miejsce w rankingu i zdecydowanie wyprzedzając wszystkie technika w kraju. 
Więcej...
Drodzy Absolwenci, Rodzice i Sympatycy „Elektryka”!

Zbliża się czterdziesta rocznica nadania imienia generała Józefa Kustronia Zespołowi Szkół Elektryczno – Mechanicznych w Nowym Sączu.

Chcemy, aby uroczystość ta była wielkim świętem dla uczniów, absolwentów, pracowników „Elektryka”, a najcenniejszą jej pamiątką ma być nowy sztandar.

Dzięki Waszemu wsparciu i hojności udało się nam zebrać niemal połowę kwoty niezbędnej do wykonania nowego sztandaru. Zwracamy się z gorąca prośbą o dalsze wpłaty.

Wszyscy darczyńcy zostaną uhonorowani pamiątkowymi upominkami związanymi z jubileuszem.

Prosimy o wsparcie, wpłaty należy kierować na konto Rady Rodziców Zespołu Szkół Elektryczno – Mechanicznych (928805 0009 0026 3173 2031 0001) z dopiskiem „Sztandar Szkoły”.
Pracownia automatyki budynkowej pod patronatem FIBARO W ZSEM oddano do użytku - pierwszą tego typu w kraju -  pracownię automatyki budynkowej. Zgromadzono w niej sprzęt i urządzenia elektryczne stanowiące wyposażenie współczesnego budynku i jego posesji. Znalazły się tam m. in. automatyczna brama wjazdowa, segmentowa brama garażowa, elektrycznie sterowane okna (elewacyjne i dachowe), system kontroli dostępu i monitoringu, stanowisko fotowoltaiczne, system alarmowy, widedomofonowy a nawet aneks łazienkowy i kuchenny czy system elektrycznego ogrzewania podłogowego i oświetlenia LED RGB.  więcej...


Matura 2013 w Technikum

Matura 2013 w VII Liceum Ogólnokształcącym

Egzamin zawodowy 2013

Stowarzyszenie Sądecki Elektryk

Aktualności

 • Uwaga: Podręczniki (2014-07-11)

  Szkolny zestaw podręczników przeznaczonych do kształcenia ogólnego - stara podstawa programowa:
  podręczniki na rok szkolny – 2014/2015

  Szkolny zestaw podręczników do kształcenia ogólnego - nowa podstawa programowa:
  podręczniki na rok szkolny – 2014/2015
 • Członkowie STR-u wrócili z obozu rowerowego w Bartkowej (2014-07-11)

  Fantastyczna przygoda, osiem odbytych wycieczek, przejechanych 200 km, najpiękniejsze panoramy Jeziora Rożnowskiego i całego pogórza. Zapraszamy do zakładki STR, tam znajdziecie opisy wszystkich wycieczek, setki zdjęć i mapki, co może Was zainspirować do wyruszenia na rowerze na Pogórze Rożnowskie.
 • Podsumowanie akcji zbierania nakrętek dla Błażeja (2014-07-02)

  Dnia 25 czerwca 2014 zakończyła się w naszej szkole akcja zbierania nakrętek dla czteroletniego Błażeja. Przez najbliższe dni, miesiące i lata chłopiec musi być poddawany specjalistycznym badaniom, leczeniu i rehabilitacji, aby przywrócić mu sprawność ruchową.
  Łącznie udało się zebrać 28 kg nakrętek. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję, a w szczególności kl. I k T i kl. I g T.
  Zachęcamy do dalszego zbierania nakrętek. We wrześniu ruszy kolejna, szósta już, edycja konkursu.
  Organizatorzy: Alicja Baran i pielęgniarka szkolna Halina Golińska
 • Indywidualne Mistrzostwa Nowego Sącza w LA (2014-07-02)

  W dniu 12.06.2014r. w Nowym Sączu na stadionie MOSu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Nowego Sącza w LA klas 1,2. Naszą Szkołę reprezentowało 17 uczniów i 9 uczennic. W punktacji zespołowej chłopcy zajęli 3 miejsce. Tak niewiele, bo tylko 3 pkty brakło by stanąć na "dwójce" :) ale i tak jesteśmy mocni - Krzysztof Marmol, Adrian Kochański, Andrzej Szarek, Dawid Rosiek wybiegali 2 miejsce w sztafecie 4x100m. Indywidualnie: na 100m Andrzej Szarek zajął 2 miejsce, na 400m. Dawid Rosiek 2 miejsce, Krzysztof Marmol 3 miejsce, na 1500m. Chudy Dominik zajął 4 miejsce. Więcej...
  Szczegółowe wyniki na stronie www.zpow.nsacz.pl
  Opiekun reprezentacji Szkoły Laura Wontorczyk
 • Członkowie STR rozpoczęli wakacyjną przygodę (2014-06-30)

  Rowerem po Pogórzu Rożnowskim to projekt realizowany przez Stowarzyszenie Sądecki Elektryk, współfinansowany przez Miasto Nowy Sącz, w ramach którego 10 uczniów Elektryka przebywa na pięciodniowym obozie rowerowym w Bartkowej nad Jeziorem Rożnowskim. W zakładce STR można znaleźć relacje i zdjęcia z kolejnych dni.
 • UWAGA: Egzaminy poprawkowe (2014-06-27)

  Informacja o terminie egzaminów poprawkowych w sierpniu 2014 roku w Zespole Szkół Elektryczno – Mechanicznych w Nowym Sączu - do pobrania
 • UWAGA MATURZYŚCI (2014-06-25)

  Odbiór świadectw maturalnych odbędzie się w piątek (27.06.2014) o godzinie 10:00.
 • SzachMat w Elektryku (2014-06-24)

  W połowie czerwca zakończyły się trwające od lutego zajęcia szachowe dla dzieci i młodzież Nowego Sącza. Zajęcia prowadził instruktor szachowy Pan Marek Michalik w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie Sądecki Elektryk zadania publicznego zleconego i dofinansowanego przez Miasto Nowy Sącz. Zajęcia cieszyły sie ogromnym zainteresowaniem, więc stowarzyszenie już zapowiada kontynuowanie nauki w szachy w nowym roku szkolnym. Cieszy, że tradycja gry w szachy wraca na dobre do ELEKTRYKA. Zapraszamy na stronę stowarzyszenia, gdzie w zakładce projekty znajdziecie więcej informacji na ten temat
 • Dlaczego strefa Euro ma kłopoty (2014-06-23)

  W ostatnich dniach czerwca odbyły się kolejne warsztaty dla klasy 2 b LO„biznesowej”
  Zakres tematyczny:
  - finanse strefy euro i wprowadzanie waluty euro
  - kryzys ekonomiczny
  - standard życia w Europie i postępcywilizacyjny
  - „Kształtowanie marki Sądecczyzny jako sposób na promocję regionu” - Transgraniczna turystyka ekologiczna jako szansa rozwoju Sądecczyzny.
  Więcej...
  Wychowawca A.Chronowska
 • Druga ekowycieczka (2014-06-23)

  10 czerwca 2014 roku wyruszyliśmy na drugą z czterech zaplanowanych wycieczek w ramach projektu „ Nie – bo jestem Ekoturystą”. Tym razem celem były Pieniny, ale o dziwo , nie Sokolica i Trzy Korony, tylko najwyższy szczyt Wysoka (1050m.n.p.m.).Zapowiadana pogoda to ponad 30 stopni- i tak było w rzeczywistości. Gdy dojechaliśmy do Jaworek około dziesiątej rano, słońce już mocno grzało! Ale...
  Więcej na stronie stowarzyszenia...
aktualności


 • zsem.edu.pl
 • zsem.edu.pl
 • zsem.edu.pl
 • zsem.edu.pl
 • zsem.edu.pl
 • zsem.edu.pl
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce