Jesteś tuta j: ZSEM.EDU.PL Aktualności

pierwsze miejsce
Jesteśmy znów najlepszym Technikum
w Polsce!
14 stycznia 2015 roku podczas gali XVII Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2015, nasza szkoła zdobyła ponownie tytuł najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej w Polsce w grupie techników, zajmując I miejsce w rankingu i zdecydowanie wyprzedzając wszystkie technika w kraju.
Więcej...
Kierunki kształcenia w naszym Technikum Kierunki kształcenia w Szkole Branżowej I stopnia
Stowarzyszenie Sądecki Elektryk

Aktualności

 • 44. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Technicznej (2017-10-20)

  20. października (piątek) o godz. 8:00, w Auli Instytutu Technicznego PWSZ, odbędą się szkolne eliminacje Olimpiady Wiedzy Technicznej.

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
 • !!! Konkurs czytelniczy !!! (2017-10-13)


 • Kształcimy ludzi sukcesu (2017-10-13)

  Nasz absolwent Damian Gromala (obecnie student marketingu) znalazł się w gronie 150 delegatów, którzy mają szansę uczestniczyć w 1. Międzynarodowym Szczycie Młodzieżowym w Lahaur w Pakistanie. Został wybrany spośród ponad 3200 kandydatów z całego świata. Ma kilka dni, żeby uzbierać 3 000 zł i wylecieć do Pakistanu na Międzynarodowy Szczyt Młodzieżowy. Damian może pochwalić się już sporym doświadczeniem międzynarodowym. Uczestniczył w wielu projektach dotyczących różnych sfer życia. Był m.in. wolontariuszem podczas Wystawy Światowej EXPO-Astana 2017 w Kazachstanie.

  Czytaj więcej w serwisie nowysacz.naszemiasto.pl.
 • „Sukces w biznesie – ludzie, wizerunek, strategia” - XIII. edycja Olimpiady Przedsiębiorczości (2017-10-09)

  Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Na zawodników czekają indeksy SGH oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu, a także atrakcyjne nagrody rzeczowe. Uczniów chętnych do wzięcia udziału w Olimpiadzie prosimy o zgłoszenie się do p. G. Kantor do dnia 28.10.2017r.
 • Konkursy z języka angielskiego (2017-10-09)

  Zapraszamy do udziału w konkursach językowych:

  - ogólnopolski konkurs języka angielskiego World of Languages Expert (26 października 2017 r.)
  - 42. Olimpiada Języka Angielskiego (13 listopada 2017 r.)
  - XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English High Flier (29 listopada 2017 r.)

  Szczegółowe informacje w zakładce ZJO.
 • Akcja zbiórki nakrętek „Odkręć się na dobro” (2017-10-09)  Zapraszamy do udziału w akcji „Odkręć się na dobro”, której organizatorem jest Stowarzyszenie Sursum Corda. Akcja polega na zbiórce plastikowych nakrętek oraz oznakowanych plastikowych tworzyw. Pozyskane ze zbioru nakrętek fundusze będą zamienione na marzenia chorych dzieci: np. turnus rehabilitacyjny, upragniony wyjazd, malowanie pokoju itp. w ramach prowadzonego przez Stowarzyszenie „Funduszu Małych Marzycieli”. Czytaj dalej >>>.
 • Technik automatyk objęty patronatem FAKRO ! (2017-10-08)  Nasz nowy kierunek kształcenia – technik automatyk - został objęty patronatem znanej sądeckiej firmy FAKRO. Podpisana w ostatni piątek umowa przewiduje współpracę szkoły z firmą FAKRO, dającą wymierne korzyści obu stronom. Szkoła pozyska kolejne produkty firmy do pracowni automatyki budynkowej, uczniowie odbywać będą ciekawe zajęcia w języku niemieckim, bazując na niemieckojęzycznych instrukcjach montażu, serwisu oraz programowania urządzeń FAKRO. Przewidziana jest także praktyka zawodowa w firmie. W ramach patronatu przedstawiciele firmy FAKRO uczestniczyć będą czynnie w życiu klasy „automatyków” poprzez udział w ogólnoszkolnych czy klasowych uroczystościach, organizowanych olimpiadach technicznych, konkursach oraz innych ważnych dla klasy i szkoły wydarzeniach. Szkoła ze swej strony dopełni wszelkich starań, aby jak najlepiej promować wizerunek firmy.
 • STYPENDIUM IM. BRACI POTOCZKÓW (2017-10-02)

  Do 2.X można ubiegać się o stypendium im. Braci Potoczków. Powołany w 1992. roku Fundusz Stypendialny im. Braci Potoczków wspiera naukę zdolnej młodzieży. Jego celem jest również promowanie młodych talentów, uczniów twórczych, pragnących robić więcej i wiedzieć więcej dla własnego rozwoju i doskonalenia się. Regulamin i wnioski
 • Rajd Elektryka 2017 - podziękowania !!! (2017-10-02)

  Serdeczne podziękowanie dla wszystkich nauczycieli, wychowawców, uczniów oraz rodziców, którzy aktywnie wzięli udział w rajdzie.

  Przypominamy o pozostałych konkursach:

  1. Medialny – fotografia lub film z rajdu.
  2. Najciekawsze sprawozdanie z rajdu.

  !!!! Wyniki konkursu na projekt plakatu i znaczka turystycznego:

  Nagrodę otrzymuje - Dawid Sobarnia klasa 3kTE
  wychowawca pani Monika Wójcik

  Zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursów oraz wręczenie nagród
  w dniu 10. października w świetlicy szkolnej.

  Organizatorzy rajdu
 • Rajd Elektryka 2017 - podsumowanie !!! (2017-10-02)

  Ostatnie dni września uczniowie Elektryka spędzili na górskich szlakach Beskidu Sądeckiego. Celem rajdu było pokazanie jak bardzo wędrówki górskie łączą pokolenia.

  W dniach 28. i 29. września 2017 uczniowie Elektryka wraz z wychowawcami, licznymi nauczycielami wyruszyli na kolejny Rajd Turystyczno-Krajoznawczy. Przez dwa dni szlaki turystyczne Beskidu Sądeckiego należały do Elektryka. Wyruszyło 17 klas, ponad 500 uczniów oraz ponad 50 nauczycieli z plecakami, śpiworami i piosenką turystyczną.

  Organizatorzy rajdu
aktualności


Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce