Rajd Elektryka 2024

50-lecie patrona,Aktualności

Serdecznie zapraszamy na tegoroczny RAJD ELEKTRYKA z okazji 50. rocznicy nadania imienia generała Józefa Kustronia ZSE-M

Miejsce spotkania:  Roztoka Ryterska 31, Leśniczówka Mała Roztoka.
Czas spotkania: około 12:00 do 15:00
Planowane zakończenie rajdu i wręczenie nagród  przez dyrekcję szkoły  około godziny 14:00

Na miejscu istnieje możliwość  wykupienia ciepłego posiłku. Posiłek  organizuje  Urząd Gminy Rytro oraz Kolo Gospodyń Wiejskich – (porcja bigosu z chlebem w cenie 12 złotych).

We własnym zakresie można skorzystać z udostępnionego grilla i upiec kiełbasę.

Zapraszamy do udziału  w konkursach związanych z tematyką Jubileuszu –  50 – lecia nadania Imienia Szkole gen. Józefa Kustronia.

Konkursy:

1. Projekt znaczka turystycznego termin oddania do  03 czerwca 2024
2. Projekt plakatu, folderu z rajdu ( forma dowolna) termin oddania do 03 czerwca 2024
3. Konkurs multimedialny – galeria fotografii, lub film  termin oddania do  17 czerwca 2024
4. Na miejscu dla chętnych klas konkurs piosenki turystycznej- zachęcamy do wzięcia instrumentów muzycznych.

Projekty oddajmy do organizatorów

Zachęcamy do udziału w konkursach, czekają atrakcyjne nagrody!

Całość wydarzenia objęło  patronatem Stowarzyszenie Sądecki Elektryk, które również będzie fundatorem nagród.

Organizatorki rajdu: A.Chronowska, Z. Durlak