Lp.NauczycielNazwa zajęćTerminMiejsce
1A.Baran (Ba)Język niemiecki zawodowy (elektrycy)wtorek, godz. 14.15-15.00
2A.Sekuła (Su)konsultacje dla maturzystówśrody; godz. 13:25-14:10nr 4
3A.Wójs (Aw)Fakultet dla 4f i 4t ; Zajęcia dla uczniów uzdolnionych językowo przygotowujące do olimpiady czwartek co dwa tygodnie 13.25 - 15.00:; czwartek 10.50 - 11.35sala konferencyjna internat
4B.Martyna (Mr)zajęcia z kultury słowawtorek 12.30-13.15świetlica szkolna
5D.Pres (DP)UTK dla uczniów zdających egzamin poprawkowy E.12Wtorki 16:50-17:3539
6E.Bereś (Be)zajecia sportowo- rekreacyjne czwartek 12.30- 13-15, poniedziałek 18.30-19.15
7E.Boruch (B)konsultacje przedmaturalne wos.Kolo Mlodych HistorykowI)13.25 sroda, 2)piatek 14.10,3)piatek 9.00 KMH1) czytelnia biblioteki,2)sw.szk.3)KMH sw.szk.
8E.Dziedzic (De)zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego dla uczniów klas 1środa 13.25-14.10sala językowa 7
9E.Nowak (Ne)biologia dla maturzystówponiedziałek, godz. 8.00 - 9.0012
10G.Kantor (Kg)Szkolne Koło Przedsiębiorczościponiedziałek, godz. 14.15
11H.Małysa (HM)Koło języka arabskiegoponiedziałek, godz. 16.00-16.45sj 4
12J.Nalepa (Na)fakultet z fizyki dla maturzystówponiedziałek14:15-15:00, czwartek 11:40-14:10poniedziałek 52, czwartek 5
13K.Adamek (Kd)Przygotowanie do egzaminu z kwalifikacji E13Poniedziałek 13:25-14:10, Środa 11:40-12:25109 - Internat
14K.Janusz (Kj)Kwalifikacja E.13poniedziałek 9:50-10:35 , czwartek 8:10-8:55108; 39
15K.Lupa (kl)Fakultet maturalny z języka angielskiego - poziom podstawowyśroda 12:30 (nowa matura), piątek 12:30 (stara matura)środa - sala konferencyjna, piątek - s.j.7
16K.Magiera (Mg)Zajęcia wyrównawcze z chemii.czwartek godz. 14.15 - 15.5052
17K.Mirek (KM)Przygotowanie do egzaminu z kwalifikacji E12Wtorki godz. 16.00 - 16.456
18K.Stopka (Ks)Zajęcia dodatkowe (przygotowanie do olimpiad)poniedziałek 15:0550
19K.Tekieli (Tk)Fakultet z matematyki dla maturzystówsobota 8:00-11:00świetlica szkolna
20K.Ząbkowski (Zk)zajęcia wyrównawcze z technologii i konstrukcji mechanicznychczwartek godz. 14.1552
21L.Wontorczyk (Wo)Zajęcia sportowo-rekreacyjnePoniedziałek 18:25-19:15, Środa 16:50-17:35Pon - sala gim., Śr - siłownia
22Ł.Budnik (Bu)koszykówka chłopcówczwartek 15.00-17.30sala gimnastyczna
23M.Bochniarz (Bm)j. niemiecki zawodowy- mechatronik, fakultet dla maturzystów, wyrównanie różnic IV.0-IV.1czwartek godz.14.15-15.00, poniedziałek godz.10.50-11.35, środa godz.9.50-10.35 sala konferencyjna internat, sala jęz. 3
24M.Bochniarz (Bo)piłka nożna chłopców, siłowniawtorek godz. 18.30-20.00, czwartek 17.35-19.00boisko szkolne lub sala gimnastyczna, siłownia
25M.Mikulski (MU)zajecia dodatkowe z elektrotechniki i elektronikiponiedziałek 9:50 -10:35pe 1
26M.Popiela (EP)zajęcia rewalidacyjne, zajęcia wyrównawcze z matematyki klasy pierwsze, zajęcia wyrównawcze klasa 2hPiątek 7: 20- 8:05, Czwartek 14:15-15:00, środa 10:50-11:3511, 41, 38
27M.Ryglewicz (Rg)Sekcja Turystyki Rowerowejwycieczki kilkugodzinne poza okresem zimowyminformacja w sali 39
28M.Sokołowski (So)Dodatkowe z matematyki dla wszystkichwtorki: 9:00 - 9:45 , piątki: 15:05 - 15:5051
29M.Trybuch (Mt)Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla klas Iwtorek, 13.25-14.10sj5
30M.Tutka (Tm)Fakultet dla maturzystów z j. niemieckiego - PP i PRCzwartek 12:30 - 13:15 PP Środa 12:30 - 14:10 PR (co 2 tyg.)Gabinet Języków Obcych
31M.Wójcik (Mw)zajęcia wyrównawcze dla klas 1; dla maturzystów poniedziałek 14.15 - 15.00 ; wtorek 13.25 - 14.10 ( co 2 tyg)sala językowa nr 7; sala 44
32P.Mordarska (Mp)Fakultety dla maturzystów - poziom rozszerzony (stara podstawa programowa)poniedziałek, godz.15.05-15.50sala językowa 5
33P.Piszczek (PP)programowanie mikrokontrolerów/ koło astronomicznekażdy czwartek godzina 17:4040 (możliwe zmiany)
34P.Szczypuła (Sp)Fakultet przygotowujący do matury - poziom rozszerzony (stara podstawa programowa)Czwartek godz: 15:50-16:45 , piątek 12:30 - 13:15sala językowa nr 3, salka konferencyjna - Internat ZSEM
35R.Kruk (Kr)Zajęcia dodatkowe z języka polskiegokl.3blo-poniedzialek godz.15 ,kl.4FTE-czwartek 12 30, kl.4FTE- piątek14 1546
36S.Szafraniec (Sr)Kurs programowania - języki wysokiego poziomuczwartek 14.15-15.0039
37S.Wysowska (Sw)Fakultet klasy 3LOwtorek 14:10-15:005 internat
38T.Liber (tl)Koło astronomiczne, zajęcia dodatkowe dla klas 3czwartek 17:4040
39U.Dara (Da)Fakultet z języka polskiego dla maturzystówśroda 13:15-14:10 (4F TZ), piątek 13:15- 14:10 (3a LO)świetlica szkolna, sala nr 52
40W.Sekuła (Ws)Zajęcia wyrównawcze z elektrotechnikiśrody; godz. 15:05-15:50pe1/internat lub nr 51/szkoła